Pomoc w odrabianiu szkolnych prac domowych- bezpłatnie dla naszych klientów.

Szanowni Rodzice,

Otrzymujemy wiele sygnałów od zaniepokojonych rodziców, którym szkoły publiczne zgotowały "homeschooling" dla swoich dzieci polegający na odrabianiu ton zadań domowych.

Dlatego zapewniamy, że w naszej szkole to nasi nauczyciele przejmują odpowiedzialność za nauczanie Państwa dzieci. Na początku potrzebujemy jednorazowo współpracy w ustawieniach komputera, a dalej już tylko udostępniania dzieciom sprzętu, bo lekcje są niemal bezobsługowe dla Państwa.

Dodatkowo, organizujemy pomoc w odrabianiu szkolnych prac domowych z różnych przedmiotów szkolnych (angielski, matematyka, fizyka i inne..) Dla uczniów naszej szkoły utworzymy "Bezpłatne pogotowie językowe online" - w piątki. Jeśli będzie to dla Was pomocne, to zainteresowanych prosimy o kontakt z naszym sekretariatem, tel. 66412477  Jesteśmy, razem!

About the Author