wyjazd-jg-mini

wyjazd-jg-mini

Wakacje nie muszą kojarzyć się tylko z lenistwem! Jeśli nie lubisz się nudzić – jedź z nami do Jastrzębiej Góry. Podobnie jak w poprzednich latach zajęcia będą prowadzone przez native speakerów. To niesamowita okazja, aby w praktyce przetestować swoje umiejętności językowe, a nie ma na to lepszego sposobu niż spotkanie oko w oko z obcokrajowcem. Nauka jednak to nie wszystko – czeka na Was wiele atrakcji.

wyjazd-l-mini

Obóz Językowy w Londynie to doskonałe połączenie nauki języka angielskiego w praktyce z wyjazdem z bogatym programem zwiedzania. Duże doświadczenie pozwoliło przygotować nam kompleksową ofertę, która na obecnym rynku wyjazdów językowych utrzymuje się na pierwszych miejscach zainteresowania wśród klientów. Do dyspozycji grupy na miejscu pozostaje nasz autokar.

wyjazd-m-mini

Malta zachwyca śródziemnomorskim klimatem a także śladami burzliwej i skomplikowanej historii w postaci zapierających dech w piersiach budowli i dzieł sztuki umieszczonych na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Nasz obóz łączy ze sobą letni wypoczynek z doskonaleniem znajomości języka angielskiego, który funkcjonuje tu na równi z maltańskim językiem urzędowym!