fbpx

Pearson Test of English

Przepustka do kariery i edukacji

PTE General

Certyfikat potwierdzający znajomość języka angielskiego zgodnie z rozporządzeniem MEN

PTE General

Certyfikat potwierdzający kwalifikacje językowe dla nauczycieli w przedszkolach i klasach 1-3

FTBE

LCCI First Certificate for Teachers of Business English
Certyfikat uprawniający do nauczania języka angielskiego biznesowego

Potrzebujesz więcej informacji?

Prawdopodobnie najbardziej praktyczne certyfikaty językowe na świecie

Dla kogo?

STUDENCI

Certyfikaty PTE General i LCCI IQ zwalniają studentów z obowiązku uczestniczenia w lektoratach i egzaminach z języka angielskiego na wybranych uczelniach wyższych w Polsce i za granicą.

DOKTORANCI

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego certyfikaty PTE General i LCCI IQ zwalniają z konieczności zdawania egzaminu doktorskiego w zakresie znajomości nowożytnego języka obcego.

NAUCZYCIELE

Ministerstwo Edukacji Narodowej uznaje certyfikaty PTE General i LCCI IQ jako potwierdzenie kwalifikacji językowych wymaganych od osób, które ubiegają się o pracę nauczyciela języka angielskiego.

SŁUŻBA CYWILNA

Certyfikaty PTE General i LCCI IQ są akredytowane przez Urząd Służby Cywilnej w Polsce. Znajdują się na liście dokumentów potwierdzających znajomość języka obcego w postępowaniu kwalifikacyjnym w służbie cywilnej.

Pearson Test of English – Certyfikaty, które ułatwiają życie

Z

Uznawane w ponad 45 krajach

Certyfikaty PTE są obiektywnym i uznawanym na całym świecie potwierdzeniem znajomości języka angielskiego (na wybranym poziomie zaawansowania).

Z

Różne poziomy zaawansowania

Licencjonowany certyfikat prestiżowej organizacji to nie tylko potwierdzenie kompetencji językowych. Możliwość zdawania egzaminów na różnych poziomach zaawansowania to sprawdzony sposób na motywację do dalszej nauki i dalszy rozwój.

Z

Bilet do kariery

Wymóg posiadania certyfikatów językowych coraz częściej towarzyszy procesom rekrutacyjnym. Standard PTE może być przepustką do nowej wymarzonej pracy.

Z

Kurs i egzamin w jednym miejscu

Egzaminy pozwalające zdobyć certyfikat zdasz w naszym Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym. Sesje egzaminacyjne PTE General odbywają sieę 7 razy w roku, więc to Ty zdecydujesz, kiedy chcesz przystąpić do testów.

Pearson Test of English

Przepustka do kariery i edukacji

Egzaminy Pearson Test of English to uznany na całym świecie standard weryfikacji kompetencji językowych kładący szczególny nacisk na ocenę umiejętności praktycznej komunikacji i jasno określający poziom znajomości języka. Nasze Akredytowane Centrum Edukacyjne umożliwia zdobycie cenionych certyfikatów PTE General oraz LCCI IQ.

Nowy poziom kariery z PTE General

PTE General to prestiżowy egzamin o globalnym zasięgu. Oto jak możesz wykorzystać go w Polsce:

Honorowany przez renomowane uczelnie wyższe

Uznawany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej jako potwierdzenie kwalifikacji językowych u przyszłych nauczycieli języka angielskiego w szkołach i placówkach przedszkolnych

Egzamin PTE General stanowi potwierdzenie kompetencji językowych honorowane przez Urząd Służby Cywilnej

Posiadacze certyfikatu PTE General mogą zostać zwolnienie z egzaminu doktorskiego w zakresie znajomości nowożytnego języka obcego

Ministerstwo Spraw Zagranicznych honoruje egzamin PTE General jako potwierdzenie znajomości języka angielskiego wymagane do nadania stopnia dyplomatycznego członkowi służby zagranicznej

Znasz język i potrzebujesz certyfikatu?

Chcesz przygotować się do egzaminu?

Certyfikat uprawniający do nauczania języka angielskiego biznesowego

Najpopularniejsze na świecie egzaminy biznesowe i branżowe Pearson LCCI International Qualifications to ponad dwadzieścia różnych egzaminów, a wśród nich egzaminy dla nauczycieli angielskiego LCCI First Certificate for Business English

Greenwich Language Service Sp. z o. o.

ul. Reja 4
87-800 Włocławek

NIP: 8881136926
KRS: 0000559441

Godziny pracy sekretariatu:
1130 - 1800

Rachunek bankowy:
45 2490 0005 0000 4520 9420 0080