fbpx

Szkoła języków obcych GREENWICH

rozwiązujemy języki …zawodowo!

 

Niemal 3 dekady doświadczenia w branży, nieustanny rozwój i dziesiątki tysięcy zadowolonych absolwentów naszych kursów to najlepszy dowód na to, że wiemy, jak efektywnie uczyć języków obcych. Szukasz sposobu na skuteczną naukę języka w miłej i przyjaznej atmosferze? Zależy Ci na możliwości wyboru między zajęciami online i nauką stacjonarną? Chcesz potwierdzić swoje językowe kompetencje z pomocą certyfikatu, który faktycznie przyda Ci się w dalszej edukacji i życiu zawodowym? Greenwich to idealne miejsce dla Ciebie!

Naszym priorytetem jest najwyższy poziom świadczonych usług. Właśnie dlatego oferujemy wyłącznie sprawdzone metody nauczania i certyfikaty, które naprawdę przydają się w codziennym życiu. Przyjazna atmosfera i charyzma lektorów pracujących w Greenwich są dla nas tak samo ważne jak kompetencje językowe. Jestem przekonana, że jedna lekcja próbna wystarczy, aby Państwo lub Państwa dzieci zostały z nami na dłużej.
Zapraszam do Greenwich – nowoczesnej szkoły językowej uczącej stacjonarnie i online.

Anna Hawrasz-Modrzejewska, Prezes Zarządu

Anna Hawrasz-Modrzejewska

Prezes Zarządu

NA STRAŻY JAKOŚCI GREENWICH STOJĄ LICENCJE I AKREDYTACJE

Wybierz kurs językowy dla siebie

Dlaczego MY

w

Niemal 3 dekady doświadczenia

Od początku naszej działalności nieustannie rozwijamy naszą ofertę o najbardziej efektywne metody nauczania, praktyczne certyfikaty i nowatorskie rozwiązania wspierające naukę.

Centrum certyfikatów językowych

Certyfikaty, które można zdawać w naszej szkole, są respektowane na całym świecie. Standardy takie jak PEIC to pewna inwestycja w przyszłość – zarówno na gruncie edukacyjnym, jak i zawodowym.

9 języków na wielu poziomach zaawansowania

W ramach kursów realizowanych stacjonarnie i online uczymy 9 języków obcych – angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, rosyjskiego, hiszpańskiego, norweskiego, japońskiego, a także polskiego dla obcokrajowców.

Licencjonowane programy nauki

W Greenwich stawiamy na sprawdzone metody nauki. Jesteśmy jedynym we Włocławku licencjonowanym partnerem National Geographic Learning – programy metodyczne dla dzieci szkolnych oraz Teddie Eddie – niebanalny angielski dla 2-7 latków (jedyne akredytowane centrum we Włocławku). Nasza szkoła spełnia najwyższe światowe standardy szkoleniowe, które potwierdzają certyfikaty jakości – m.in. Certyfikat Jakości Firm Szkoleniowych SUS 2.0.

Raportowanie postępów

Monitorowanie językowego rozwoju to klucz do jeszcze lepszej optymalizacji wyników. Właśnie dlatego dla kursantów, rodziców i pracodawców przygotowujemy raporty nauki. To najlepszy sposób na śledzenie postępów i dalszą motywację do pracy.

Licencjonowana aplikacja mobilna

Nasi kursanci mają dostęp do licencjonowanej aplikacji mobilnej na smartfony i tablety, która wspomaga naukę i motywuje do utrwalania wiedzy w dowolnym miejscu, o dowolnej porze. Każdy moment jest dobry, żeby powtórzyć nowo poznane słówka. Szczególnie wtedy, gdy nauka jest wówczas 3 razy bardziej efektywna niż tradycyjnie!

Wsparcie dla kursantów

W ramach kursów prowadzonych dla dzieci i młodzieży oferujemy bezpłatne zajęcia wyrównawcze. Będą one nieocenioną pomocą dla uczniów, którzy mają problemy z gramatyką, byli chorzy lub z innych powodów opuścili lekcje. Oferujemy również darmowe zajęcia próbne pozwalające wybrać właściwy kurs językowy.

Atrakcyjne formy płatności

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów oferujemy możliwość skorzystania z płatności ratalnych, a także dofinansowanie zajęć dla dorosłych z projektów europejskich. Klienci mogą również korzystać z atrakcyjnych zniżek rodzinnych i systemu poleceń.

Wykwalifikowana kadra

Nasz zespół tworzą zaangażowani i wykwalifikowani lektorzy języków obcych. Przyjazna atmosfera i dbałość o uczniów są dla nas tak samo ważne jak rozwój ich kompetencji językowych.

GWARANCJA BEZKOSZTOWEJ REZYGNACJI*

*do końca pierwszego tygodnia

Każdy może przekonać się o najwyższej jakości prowadzonych przez nas kursów, umawiając się na lekcję próbną. Od wielu lat obejmujemy gwarancją bezkosztowej rezygnacji do końca pierwszego tygodnia wybranych zajęć. Co ciekawe, do dziś nikt jeszcze z niej nie skorzystał…

Nasi kursanci to nie tylko osoby prywatne. Zaufało nam wiele renomowanych firm, przedsiębiorstw i instytucji:

Uczymy stacjonarnie i online

Stawiamy tylko na sprawdzone
certyfikaty językowe

Tysiące zadowolonych kursantów to najlepszy dowód na to, że wiemy,
jak efektywnie uczyć języków obcych!

 • Pani Agnieszko,
  Chciałabym podziękować za trud i konsekwencje włożone w nauczanie języka angielskiego, za radość z sukcesów córki na diagnozie dyrektorskiej klas szóstych, wsparcie w trudnych chwilach i nieustającą motywację do zdobywania wiedzy. Dzięki nauce w Szkole Greenwich, Pani zaangażowaniu i egzekwowaniu wiadomości – córka zdobyła jedną z najwyższych punktacji z w/w testu.
  Pozdrawiam serdecznie

  Mama Weroniki Sz.
 • Praca w międzynarodowym zespole zajmującym się wąską dziedziną przemysłu wymaga perfekcyjnej komunikacji. Szukaliśmy sposobu na to, aby podnieść kwalifikacje językowe naszych pracowników i tak trafiliśmy na Greenwich. Zanim zaproponowano nam konkretne rozwiązania, przeprowadzono szczegółowy audyt naszych potrzeb i tego, na jakim poziomie jest język niemiecki naszych pracowników. Zaproponowany program nauczania dał efekty już po kilku miesiącach. Lektorzy kładli nacisk na specjalistyczne słownictwo, które pracownicy mogli poznawać podczas wykonywania swoich obowiązków. Na bieżąco omawialiśmy wyniki nauki i w razie potrzeby wprowadzaliśmy lekcje indywidualne. Pamiętam, że bardzo pozytywnym zaskoczeniem dla naszych pracowników była aplikacja mobilna, która pomagała utrwalać słówka. Do dziś bardzo dobrze wspominam profesjonalizm, z jakim firma Greenwich podeszła do szkoleń językowych w naszej firmie.

  Andrzej – manager wyższego szczebla w międzynarodowej korporacji
 • Jeszcze, gdy chodziłem do szkoły podstawowej, rodzice naciskali, żebym zdał jakiś certyfikat z języka angielskiego. Wówczas część moich znajomych przygotowywała się do „firsta”. Nie było mi wówczas po drodze z egzaminami, więc dałem sobie z tym spokój. W liceum zapisałem się na kurs językowy do Greenwich, gdzie dowiedziałem się o certyfikatach LCCI IQ. Zainteresowałem się tym tematem i tuż przed maturą przystąpiłem do egzaminów. Nie wiedziałem wówczas jak wiele ułatwi mi certyfikat London Chamber of Commerce and Industry (LCCI). Dzięki niemu kilka lat później nie tylko mogłem dorobić jako nauczyciel języka angielskiego, ale także znacznie ułatwiłem sobie proces rekrutacji na studia doktoranckie. Rady moich rodziców były zazwyczaj bezcenne, ale w tym przypadku cieszę się, że poczekałem kilka lat i wybrałem certyfikat, który sprawdził się w praktyce.

  Robert – doktorant na kierunku pedagogika wczesnoszkolna
 • Zależało nam z mężem na tym, aby nasza 3-letnia córka jak najszybciej zaczęła osłuchiwać się z językiem angielskim. Nie chcieliśmy jednak stresować jej podniosłą atmosferą lekcji. To musiało być coś, co zapewni jej rozrywkę i dobrą zabawę, a przy okazji pomoże zakodować anglojęzyczne słówka, piosenki lub wierszyki. Zdecydowaliśmy się na lekcję próbną w ramach systemu TEDDY EDDIE i już po pierwszych zajęciach wiedzieliśmy, że to strzał w dziesiątkę. Basia w naturalny sposób przyswaja słówka i zdania, którymi regularnie zaskakuje nas w domu. Jestem przekonana, że wszystko, czego uczy się obecnie poprzez zabawę, zaprocentuje w przyszłości, gdy zapiszemy ją na nieco bardziej tradycyjne lekcje

  Ania – mama 3-letniej Basi
Greenwich Language Service Sp. z o. o.

ul. Reja 4
87-800 Włocławek

NIP: 8881136926
KRS: 0000559441

Godziny pracy sekretariatu:
poniedziałek: 900 - 1700
wtorek: 800 - 1600
środa: 900 - 1700
czwartek: 900 - 1700
piątek: 800 - 1600

Rachunek bankowy:
45 2490 0005 0000 4520 9420 0080