fbpx

Teddy Eddie SCHOOL

6 - 7 lat

Jesteśmy AKREDYTOWANYM CENTRUM metody TEDDIE EDDIE

Oficjalna strona właściciela metody Teddy Eddie: www.edubears.pl

TEDDY EDDIE SCHOOL

Dodając do oferty Teddy Eddie poziom SCHOOL wyszliśmy naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom dzieci, które rozpoczynają naukę w szkole podstawowej. Wiemy że angielski dla siedmiolatka to zarówno zabawa jaki początek budowanie świadomości językowej oraz motywacji, która zaprocentuje w kolejnych latach nauki. Nasz Teddy Eddie zamienił się w Superbohatera, tak aby angielski dla pierwszoklasisty kojarzył się z tym, że… językowo może wszystko, gdy Teddy Eddie nadaje dzieciom supermoc! Na zajęciach komunikacja w języku angielskim jest przeplatana z odpowiednio dobranymi elementami czytania globalnego, a także zabawami i grami językowymi, co gwarantuje sukces nie tylko w szkole. Na każdych zajęciach językiem obowiązującym dzieci lektora jest angielski. Ćwiczenia i zadania to tylko uzupełnienie całego gruntownie przemyślanego procesu.

Spodziewane efekty

Dziecko będzie mówić całymi zdaniami, opowiadać historyjki i zacznie komunikować się po angielsku, opanuje mnóstwo słów, zdań i zwrotów, możliwe, że zacznie ich używać spontanicznie, nie tylko podczas zajęć. Przeczyta swój pierwszy angielski tekst

Szczegóły techniczne

Poziom przewidziany jest dla dzieci uczęszczających do pierwszej klasy szkoły podstawowej

Poziom przewidziany jest dla dzieci początkujących i kontynuujących (dzieci początkujące realizują tylko część materiału zawartego w podręczniku)

Zajęcia odbywają się w trybie 2 x 45 minut

Liczebność grup do 10 osób

Mamy dla Ciebie przemyślaną i skuteczną ścieżkę rozwoju językowego Twojego dziecka, od 2 roku życia do certyfikatów międzynarodowych na najwyższych poziomach, rozpoznawanych na całym świecie.

Pakiet Edukacyjny zawiera

Podręcznik

Zeszyt ćwiczeń

Poradnik dla rodziców

Dostęp do aplikacji Plac Zabaw

Teczkę, sekretną książeczkę

Dyplom i upominek na koniec roku

GWARANCJA BEZKOSZTOWEJ rezygnacji

Idealna inwestycja w przyszłość dziecka

Teddy Eddie jest bogaty także pod względem liczby elementów wchodzących w skład Pakietu Edukacyjnego. W kolorowej i bardzo trwałej teczce mały uczeń znajdzie: oryginalny, pełen treści podręcznik, mini-książeczkę z sekretnymi słowami. Ponadto nieodzownym elementem kursu jest Plac Zabaw – edukacyjna aplikacja pełna gier i zabaw online.

A dla rodzica? Bardzo szczegółowy poradnik zawierający informację o przerabianym materiale oraz pomysły na zabawy językowe z dzieckiem w domu. Na koniec roku każdy nasz kursant otrzymuje oficjalny dyplom i małą nagrodę pokazującą ogrom opanowanej wiedzy.

Jesteś gotowy?

Potrzebujesz wiecej informacji?

Greenwich Language Service Sp. z o. o.

ul. Reja 4
87-800 Włocławek

NIP: 8881136926
KRS: 0000559441

Godziny pracy sekretariatu:
poniedziałek: 900 - 1700
wtorek: 800 - 1600
środa: 900 - 1700
czwartek: 900 - 1700
piątek: 800 - 1600

Rachunek bankowy:
45 2490 0005 0000 4520 9420 0080